Yaşanmış bir hikaye Kayit10
Yaşanmış bir hikaye Kayit10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yaşanmış bir hikaye

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Anlayışlı
Rep Puanı : 2147483647

Yaşanmış bir hikaye Empty
MesajKonu: Yaşanmış bir hikaye   Yaşanmış bir hikaye I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:35 pm

büyük bir sehrin küçük bir ilçesinde başladı hersey...

ilçenin tek lisesinde okuyan genç delikamlı Ali uzun boylu altın gibi sarı saçları olan masmavi gözleriyle okuldaki tüm kızların aklını başından alan bununla birlikte kolay kaolay pas vermeyen biriydi.kendisine açılan çok sayı da kızı kibarca geri çevirirdi.

Arjin(ask atesi) lisenin en güzel kızlarındandır.memur olan babasının tayini çıkınca bu küçük ilçeye gelmek zorunda kalmış ve ilçenin tek lisesine kayıt yaptırmıştır simsiyah gözleri pür dikkat kesilince bir volkanik patlama olur sanırdınız.düzgün fiziği ve etkileyici bakışlarıyla okuldaki tüm erkeklerin bakmadan geçemediği bir kızdı.

kısa sürede bu durum alinin de dikkati çekti aslında arjin de aliyi farketmemiş değildi.alinin uykuları yavaş yavaş kaçmaya başladı. bu kıza açılmanın bir yolu olmalıydı ve ali bu yolu en kısa zamanda bulmalıydı. çok az vakti vardı çünkü kısa sürede arjin okulun en gözde kızı olup çıkmıştı. okulun tüm çapkınları pesindeydi onun...bu durum arjinin sürekli bir grupla dolaşmasına neden oluyordu.buda alinin güç olan işini dahada güçleştiriyordu.

ali bir aksam düşündü taşındı ve güzel bir plan yaptı. önce arjinin kısa zamanda en yakın arkadaşı olan gamzeye durumu anlattı.gamze aliyi kırmadı ve arjini derse geç kalması için lavaboda oyaladı plan işlemişti. matematik hocası sibel öğretmende onları derse almamış onlarda bahçeye tenefüs zilinin çalması için çımışlardı ki ali de bahçedeydi

kendinden sürekli çok emin olan alinin midesi bulanıyor dzileri titriyordu. ama ölse bile bu iş bugün bitmeliydi.yanlarına yaklaştı al al olan yanaklarıyla gamzeye bi işaret yaptı. gamze hemen ordan ayrıldı. simde de arjinin durumu kötüleşiyor gözleri sulanıyor merhaba diyen aliye basını sallamakla yetiniyor ali nerden başlasam bilmiyorum dedi dün akşam nede güzel kurgulamıştım oysa ama suan dün aksam düşündüklerimin hepsini söyleyecek gücüm yok sadece sunu söylemek istiyorum sana kalbimi vermek istiyorum lütfen onu al ve kimseye verme diyebildi ve ayrıldı ordan

arjininde içide bir seyler kımıldamaya başladı ve 3 gün sonra resmi olarak çıkmaya başladılar.

okul onları birbirine çok yakıştırıyordu.vay ali durdun durdun falan arjinede kaptın çocuğu kısa zamanda falan

3 ay sonra okullar kapandı ve sınava girdiler daha sonra tatil tabi aşkları gün geçtikçe alevlendi en arabesk laflar söylendi karsılıklı.

ali de arjinde sınavı kazanamadı ayrı ayrı dersanelere kayıt yaptılar okullar açılınca.

telefonla görüşüyorlardı artık küçük bir yer olduğu için dışarda buluşmak yakışık kalmazdı.

kısa süre sonra arjinin dersanesinde olan alinin en yakın arkadası ferhat bak kardesim arjin bizim dersaneden baska biriyle çıkıyor haberin olsun seni üzmek istemiyorum ama durum bu...bunu duyan ali yere yığıldı nefesi tutuldu ve kan kusmaya başladı arjini arayan alinin telefon yüzüne kapandı ali artık sarhoş gibi geziyor yiyemiyor içemiyor oturup bir mektup yazdı ve postaneye verdi.daha sonra arjinin dersanesinin önündeki 7 katlıpostahane binasına çıktı ve arjinin dersaneye gelmesini bekledi.saat 08.15 arjin göründü ve ali bunu bana yapmayacaktın arjin diyerek...

işte o mektup
ask çoğu zaman başa beladır her zaman uzak olmaya çalıştım ama yapamadım bi tanem gözlerine kayıtsız kalamadım kalbinde bana da küçücük bir yer ayırabilirsin diye düşündüm yanılmışım sevdiğim .ask çoğu zaman başa beladır bitanem suan neler çektiğimi bilemezsin hayata o0lan tüm inancım azaldı ve sanırım yok olmak üzere yanlız sana olan sevgim sürekli arttı bi elveda deseydin belki kabullenirdim ayısığım belki benimde hatalarım olmuştur derdim simdi bu saf beyaz ve çizgisiz kağıda seni sevdiğimi yazmak isterdim(senin için hiçbir anlam ifade etmesede)simdi uğruna ölmeyi göze aldığımı söylemek isterdim simdi sensiz hayat olmaz demeyi isterdim simdi sana yada boş verr....

RUHUN SADD OLSUN ALİ KARDESİM SENİ UNUTMATACAĞIZ
http://paylasimadresiniz.yetkinforum.com

Yaşanmış bir hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İbretlik bir hikaye