2010 Yılında Google Kayit10
2010 Yılında Google Kayit10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2010 Yılında Google

2 posters
YazarMesaj
balciugur
En Aktif Üye
En Aktif Üye
balciugur

Ruh Hali : Anlayışlı
Rep Puanı : 2147483647

2010 Yılında Google Empty
MesajKonu: 2010 Yılında Google   2010 Yılında Google I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 9:12 pm

Google 2010'da da dünyanın en büyük arama motoru olmakla yetinmiyor, farklı iş alanlarında yayılmaya çalışıyor.

Google markalı cep telefonu Nexus One piyasaya çıktı, aynı Android mobil işletim sistemini kullanan cep telefonları hızla yaygınlaşıyor. Google Chrome internet tarayıcı yaygınlaşıyor, Chrome işletim sistemi üzerindeki çalışmalar devam ediyor. Google Wave aracı ise insanlar tarafından yavaş yavaş da olsa anlaşılmaya başlanıyor. Google Docs, Microsoft'un Office paketine güçlü bir alternatif olmayı sürdürüyor. YouTube, zarardan çıkıp gelir sağlamaya çalışıyor. Ve saymadığımız daha pek çok proje aktif durumda.

Google'ın kendi cep telefonunu satması, Android işletim sistemini kullanan iş ortaklarıyla rakip olması ve risk alması anlamına geliyor. Peki Google neden arama motoru olmakla yetinmiyor, farklı alanlara yatırım yapıyor?
http://paylasimadresiniz.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Anlayışlı
Rep Puanı : 2147483647

2010 Yılında Google Empty
MesajKonu: Geri: 2010 Yılında Google   2010 Yılında Google I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 9:36 pm

Şu google ı aklım almıyor sadece netin değil dünyanın devi olmuş adamlar her yerde kolları var darısı bizim başımıza(Türrkiyenin) 2010 Yılında Google Star3
http://paylasimadresiniz.yetkinforum.com

2010 Yılında Google
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Google Gmail'da reklam değişikliği(MÜKEMMEL BİR FİKİR)
» Google yapar da Microsoft yapmaz mı?
» Samsung 2010 Diva serisini tanıttı
» Microsoft ve Apple Google'a cephe aldı
» Google kendi sosyal ağını kuruyor