Karışık (Gerçek) Hikayeler Kayit10
Karışık (Gerçek) Hikayeler Kayit10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karışık (Gerçek) Hikayeler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Anlayışlı
Rep Puanı : 2147483647

Karışık (Gerçek) Hikayeler Empty
MesajKonu: Karışık (Gerçek) Hikayeler   Karışık (Gerçek) Hikayeler I_icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 12:40 am

Kalp ameliyati oldum. 4 ay rapor aldim ve bu 4 ayin sonunda rapor parami > almak için Fatih SSK'ya gittim. > Klasik bir sekilde eksik evraklari parti parti söyledikleri için 3 gün > ugrastim ve büyük gün geldi. Param hesaplaniyor. > Bankodayim, sorular geldi. > Hastanede yattin mi? > Herhalde abi, dedim, henüz evlerde kalp ameliyati yapamiyorlarmis > Hiç yorum yapmadi ve 2. soruya geçti. > Çiktin mi peki? Ve ben dumur... > Hayir, hala aksamlari isten sonra yatmaya > hastaneye gidiyorum. Ve kafami duvarlara vurduracak soru geldi. Espri bile > anlamaktan aciz bu adam sordu: > Istanbul'da kimsen yok mu yav. Niye hastanede kaliyorsun ki hala? > ******** > Geçen gün aksam vakti dolmusta gidiyorum, arkadan teyzenin biri bagirdi: > "Evladim su sari kamyonetin yaninda indiriver." > Dolmus soförü dumur olmus bir vaziyette: > Iyi de teyze, o kamyonet hareket halinde, nerde duracagini nerden > bileyim... > > ****** > Simdi arkadasimla Taksim'de takiliyoruz. Bi adam aglayan çocugunu > susturmaya çalisiyor. Yaninda da bi polis var; sonra adam çocuga dedi ki: > "Sus yoksa seni polise veririm." Yandaki polis de bi dellendi: > "Lan gerizekali, biz adam mi yiyoruz da bize veriyon çocugu? > > ***** > Bir gün Izmir' de belediye otobüsünde gidiyoruz arkadaslarla. > Bizim arkadas bos yer buldu ve oturdu. Sonraki durakta da eli bastonlu > yasli bi amca geldi. Arkadas da killigina adama yer vermedi. Adam o > arkadasin oturdugu koltugun yanina geldi ve ayakta arkadasin yer vermesini > bekliyor. Fakat arkadas yerini vermedi. Neyse adamcagizin da yazik, > bastonu otobüs hareket ettikçe bi o tarafa bi bu tarafa kayiyo. Arkadas > dayanamadi ve yasli amcaya: 'Amca bastonun ucuna lastik takarsan > kaymaz'dedi. > Adam söyle bakti, sonra 'o lastigi zamaninda baban taksaydi simdi sen > olmazdin, ben de orda oturuyo olurdum' deyince bütün otobüs koptu. > Arkadas o gün bu gündür belediye otobüsüne binmez. > > ***** > Bu komik olayi arkadasim anlatti. Arkadasim, okulun Ingilizce hazirlik > bölümünde gereken "More ReadingPower" adli kitabi almak için okulun > yakinina tezgah açan kitapçiya gitmis. Kitapçiya kitabin ismini > söylediginde adam ona üzerinde yalnizca "ReadingPower" yazan mor renkli > bir kitap uzatmis. Arkadas dogal olarak kitabin o kitap olmadigini, "More > ReadingPower" adli kitabi istedigini yinelemis. Adam ise su cevabi > vermis: > - Kardesim bu mor ya iste. Alacaksan al sunu,almiyosan tezgahin önünü > kapama! > > ***** > Bir kiz arkadasim ve ablasi beraber Zeki Triko'ya > gidiyolar mayo bakmaya. Neyse bi bayan ilgileniyo, arkadasimin ablasi bi > mayo begeniyo, bayan diyo ki "aa çok güzel bi tercih yaptiniz, zaten onun > çizimini Zeki Bey'le ikimiz yaptik, ben Zeki Bey'in yegeniyim." > Ablamiz "aa sizin de mi soyadiniz triko" > deyince, arkadasim arkasina bakmadan olay mahallinden uzaklasiyor. > > ***** > Bir gün böle 3-4 arkadas Ankara'da Ankara Metrosu istasyonundayiz; > bekliyoruz metroyu. Tam da okullarin çikis saati filan, etraf hinca hinç > dolu. Neyse 2-3 dk. sonra metro geldi herkes hücum etti; biz baktik "tren > çok doldu bi sonrakine binelim" dedik ve gittik ordaki banklardan birine > oturduk. Daha tren gitmemis bir ding-dong ve anons: > "Istasyonlarimizda gereksiz bekleme yapmak yasaktir." > Biz sallamadik, nolcak filan derken bir ding-dong > daha ve ikinci anons: > "Hist gençler size söylüyorum binin lan trene! > > ****** > Ishanimizin kapicisi Ismet Abi'ye bir gün laf olsun diye "Ismet Abi > binada > dinozor görmüsler. Ilaçlamazsan çogalirlar, hastalik yaparlar" > dedim. O da, "Ula dinozor ne ki?" diye sordu. Yemi yuttugunu görünce > siraladim:"Küçük, fare gibi bir hayvan, çabuk ürer." Bir süre detayli > attim. > Hepsine inandi. Yarim saat sonra: "İsmet Abi, sana saka yaptim, dinozor > filan yok > burada," dedim. Cevabi yüzünden iki dakika kendime gelemedim: "Ben > biliyordum zaten. Hayvanat bahçesinde hiç mi dinozor görmedim ki!" > > ****** > Bi gün arkadasla dolmus bekliyoruz. Üst geçit var ama kendi halinde bir > kadincagiz yayaya kirmizi yanarken caddeden geçmeye çalisiyo. Üst geçitin > altinda beklemekte olan polis otosundan söyle bir anons yapiliyo: > Hanim nireeee, hanim nireee? > Teyzeden cevap: > Eltimgileee, beyimin haberi var. Sana ne kiii. >
http://paylasimadresiniz.yetkinforum.com

Karışık (Gerçek) Hikayeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saat gerçek bir servet değerinde!